Stiti ce e iubirea?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
marinmeister

Post by marinmeister »

Mister Sharky... dak tu ejti asa nu generaliza. eu sunt chiar multzumit de cum a decurs viatza mea pana acum. Si sunt multzumit ca sunt exact acolo unde am vrut sa ajung. Ma cam deprima in schimb ca orastia degenereaza si acolo unde a fost un centru de mare cultura acum a ramas un oras cu oameni care in loc sa faca o introspectie si sa isi puna intrebarea dak sunt acolo unde au vrut sa ajunga incearca sa ghiceasca personalitatea altcuiva.(Si nici macar nu o fac cum trebuie......). Despre iubire... Este cel mai frumos sentiment . PUNCT :)
PanteraRoz

Re: REEEEEEEE

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 04:14, edited 1 time in total.
plictisitul

Post by plictisitul »

CE-I IUBIREA!! mah un topic mai talamb nu atzi putu gasi? in loc sa stai in fatza calculatorului si sa dezbatzi un ideal pe care oricum suntetzi prea tineri...(axime5)sa-l dezbatetzi...... mah iubirea se filosofeaza....dupa ce ai trait putzin ..... dupa ce ai trait-o cu adevarat.....nu cand eshti in skutece.... putzin din voi shtiu ce inseamna sa iubeshti cu adevarat.......sunt acord cu marinmeister: "Despre iubire... Este cel mai frumos sentiment . PUNCT"
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Distractie placuta.
marinmeister

Post by marinmeister »

Asa bai pliktisitule da-le peste bot la catzeii astia(pantere si alte lighioane).
Astia sunt mici nu shtiu ei de sacrificiul necesar pentru iubire. Sa iubesti cu adevarat inseamna sa sacrifici totul petru un ideal. Si de cele mai multe ori femeia "tzi-o trage"(la modul negativ) si ramai cu buza umflata.... asa ca faci ceva pe el ideal(asta actual) si iti faci altu cu alta fata si tot asa, e un cerc perpetuu care duce la sacrificarea metafizica a credintzei in iubirea adevarata. Pliktisitule hai la o bere in complex..... ca astia (lighioanele si panterele) habar nu au pe ce lume traiesc. hai ca axime mai are potentzial mai poate fi salvata.... da' restu/......... "e trist". Mai vb noi hai mai pliktisitule....mergem la femeia lu Dexter in MayDay? Ca cica e striperitza(asta da iubire pasionala: ea si banii lui :evil: ). Doamne ajuta! Traiasca Romania Mare! Ca de 1 decembrie nu am postat :))
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

iubirea este o iluzie infinita...si care nu s sfarseste niciodata...

dupa studii indelungate am ajuns la o singura concluzie:"iubirea nu poate fi gasita decat prin implinirea sufletului,adik prin moarte"
breath with arms wide open one more time
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 04:16, edited 1 time in total.
Guest

Post by Guest »

Nu,nu stiu cei iubirea...
marinmeister

Post by marinmeister »

Esti norocos!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

marinmeister wrote:Esti norocos!
Doar prostii au noroc in viata :P
marinmeister

Post by marinmeister »

you said it not me......
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

nu nu, vizitatoru :lol: el, el :lol:
marinmeister

Post by marinmeister »

hahahahahahahaha cuiva i-a fost sters contul :))))))))
loale
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Of course...

Post by electric_evelyn »

Pai ce ar putea fi iubirea?....Suferinta,evident... Si mi se pare k iubirea la nivel mental e cea mai pura. Intai trebuie se iubesti cu inima, apoi cu corpul.Eu cunosc f bine pe orice persoana: numai ma uit la ea, cateva cuvinte si deja parerea e formata. Iubirea trewbuie simtita si mai rar aratata in public.De ce sa te saruti cu cineva in public, k sa ii faci pe ceilalti gelosi, sau de ce?Si elevii din vlaicu nu prea iubesc, adik ei se rezuma mai mult la faza ''de ochii lumii'',adik sa am un prieten cu bani,bine imbracat si cu minte putina, care sa imi manance din palma.Lucrurile se duc spre f. rau....
Winners don't quit, quitters don't win.
PanteraRoz

Re: Of course...

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 04:16, edited 1 time in total.
Post Reply