Stiti ce e iubirea?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
PanteraRoz

Mesaj de PanteraRoz » 19 Oct 2007 11:49

qndy scrieCOLON
Just scrieCOLONsa.ti zic o chestie, fantomele sunt spirite ale raului ,nu ale binelui,oricat de inofensive ar fi. gandeste.te D-zeu nu are grija de cei care mor?? hmm
Sunt curios de o treaba.. Fantomele alea stiu ce e "Dragostea" adevarata, Fizic vorbind.. sa stiu sa imi gasesc una
Auzi....vrei sa-l simti?

Axime5

Mesaj de Axime5 » 14 Ian 2008 09:27

:D nu credeam k o sa continuati atat.... de cand tot vb pe aici eu am terminat liceul.... dar ma bucur... tineti-o tot asa!!!!!!!!!!
BTW: nu cred k exista fantome... poate doar dracusori :twisted:

L0stS0ul
MesajeCOLON 110
Membru dinCOLON 14 Ian 2005 23:38
ClasaCOLON Vizitator
LocaţieCOLON somewhere...lost in the fog...
CONTACTCOLON

Mesaj de L0stS0ul » 22 Ian 2008 01:16

God..stau in fata calculatorului si-mi fac cruci.you people are crazy and need to get out!!!ce floare e cu targismele astea emo?la 18 ani credeti ca ati trecut prin toate, ati iubit, ati suferit, nu veti mai gasi niciodata iubirea...am doar un lucru de spus : sunteti lame!habar nu aveti ce-i aia viata pentru ca toata ziua stati in casa si va plangeti de mila pentru problemele voastre inchipuite.sunt copii de varsta voastra care n-au parinti, n-au o mana, muncesc sa-si intretina fratii.aia au probleme, nu voi, care ati fost o data parasiti si v-ati taiat o vena.
buna, acum despre iubire.zicea cineva ca nu exista decat daca e din doua parti.that`s full of shit.in orice relatie interumana este o persoana care iubeste mai mult.ce e iubirea?zicea cineva, ea se filosofeaza, si ca orice sentiment e ceva abstract.material ea nu exista, exista doar dovezi de iubire.si oricum suntem la varsta la care fiecare relatie-fie ea de iubire, sau doar de prietenie-aduce ceva nou, si prin fiecare relatie ne formam personalitatea si o idee despre dragoste.ce inteleg eu prin iubire in mometul de fata, fie ea in orice forma a ei -adica fata de mama, fata de cea mai buna prietena, etc-, vad o relatie de incredere si sprijin reciproc, si stiu ca as fi in stare pentru aceste cateva persoane (3-4) sa fac orice si stiu ca as primi acelasi lucru in schimb.pe asta se cladeste sentimentul de iubire, asta e fundatia ca sa spun asa.si in aceste relatii, esti dispus sa dai orice, fara a astepta nimic in schimb.
in fine, e 1 noaptea si deja nu-mi mai pot lega ideile :) o sa revin.
p.s. PanteraRoz, mi-a fost dor de posturile tale :D

LE: in loc de "floare", era un cuvant mai putin placut =))
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."

bismarck
MesajeCOLON 137
Membru dinCOLON 13 Oct 2005 09:42
ClasaCOLON Vizitator
CONTACTCOLON

Mesaj de bismarck » 28 Ian 2008 10:38

Tie ti-era dor de Pantera ? Ei, mie mi-era dor de posturile tale, sincer :lol:

qndy
MesajeCOLON 23
Membru dinCOLON 27 Sep 2007 06:20

Mesaj de qndy » 09 Oct 2008 13:36

PanteraRoz scrieCOLON
qndy scrieCOLON
Just scrieCOLONsa.ti zic o chestie, fantomele sunt spirite ale raului ,nu ale binelui,oricat de inofensive ar fi. gandeste.te D-zeu nu are grija de cei care mor?? hmm
Sunt curios de o treaba.. Fantomele alea stiu ce e "Dragostea" adevarata, Fizic vorbind.. sa stiu sa imi gasesc una
Auzi....vrei sa-l simti?
daaaa :))
-We are so friendly we scare ourself here to silence-

PanteraRoz

Re: Stiti ce e iubirea?

Mesaj de PanteraRoz » 03 Iun 2009 04:23

Na hai ca in 2007 am inteles cum statea cu iubirea. Acum in 2009? :lol: :lol:

bismarck
MesajeCOLON 137
Membru dinCOLON 13 Oct 2005 09:42
ClasaCOLON Vizitator
CONTACTCOLON

Re: Stiti ce e iubirea?

Mesaj de bismarck » 03 Iun 2009 22:13

Fara iubire anu` asta ca e criza economica. Nici iubirea nu rezista crizei : :lol: . Se asteapta zile mai bune pentru o iubire mai patimasa :lol:

BUTTON_POST_REPLY