Cum v-ar placea sa se desfasoare orele...?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Pai...sa-ti spun ceva...profesorii de informatica le arata si celorlalti profesori ceea ce se scrie pe forum...
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

bine Dea....mai multe detalii nu puteai sa dai ?!?!?!?dahhhh.... :P
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Pai ce detalii mai vrei?....spune-mi si o sa iti raspund! :P
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Mai da vad ca nu mai scrieti nimik aici...sa inteleg ca va plac orele?...hmmm...ciudat!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Cand creezi un topic tre sa te gandesti inainte sa stii ce subiect deschizi ca in asa fel sa fie trafic.
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Multumesc de informatie, dar chiar la asta m-am gandit...ca toti se plang ca-i nashpa la ore...ca se plictisesc...da vad ca aici nu scriu nik...
Postasul
Posts: 14
Joined: 15 Jan 2005 10:39
Clasa: Vizitator
Location: Ciungii Romoselului

Post by Postasul »

fana rapid credema ca e imposibil sa te trezesti la timp mai ales in zilele cand ai de la 7 o ora a carui nume nu dorasc sa-l precizez!

a apropo
esti prof\a?
daca esti a*****a din 11a ciau
eu is ala cu avioanele
papa

a da
am o propunere pt venitu la scoala la timp!
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim paue mai lungi o tara` si un sunat de aertizare de genu
AMR. 2 min din pauza
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

ce poti sa spun...romania!!! numai noi si gainile. ne trezim la 7-8 sa mergem la scoala. si avem pretentii de UE. francezii incep scoala la 9, fac trei ore cu pauzele corespunzatoare, o ora pauza de masa, si dupa aceea inca trei ore. sistemul nostru de invatamant e pur si simplu infect. imi spunea o anumita profesoara ca doar noi facem 100000000 de materii si cand termini scoala nu stii nimic, si pot sa spun ca partial are dreptate. sunt foarte multe materii fara rost care pe unii nu`i intereseaza.
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Da postasule, sunt a*****a din 11a :D :D :D
Apropo de mersul la scoala de la 7....acuma sincer voi preferati sa stati de la 14.00 la 15.00 cand muriti de foame si de oboseala?....eu nu...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

tu ai sta 12 cu 24 si ai manca coja de copac.
alexandru

Post by alexandru »

cred ca orele asistate de videoproiector(mutumesc domnului profesor Popa pentru ca s-a reusit(cu ceva eforturi probabil)sa ne aduca videoproiectorul la cateva ore de info). De asemenea orele bine documentate si cele interactive in care si elevii pot participa si discuta liber(in limita bunului simt) ar trebui sa fie interesante. 8)
Vampire

Post by Vampire »

cred k lostsoul are dreptate...numai in romania poti sa inveti mii de materii si la sfarsit sa nu stii nici macar una...imi place k in anglia daca esti bun la o materie,materia aia e singura la care se insista si nu la toate.
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

nu numa' in anglia....io, de ex, am fost in germania si am avut ocazia sa merg si pe la niste scoli de acolo si am vazut cum se-nvata si cum se preda...total diferit fata d sistemu nostru....nu au kiar atatea materii, au programa lejera,la ore se discuta liber...mai p scurt nimeni nu streseaza pe nimeni in nici o privinta...toata lumea-i foarte relaxata pe-akolo...
Guest

Post by Guest »

Cat timp faci scoala in Romania nu va asteptati la multe ore interesante,cu multi profesori "interesanti",la care nu poti sa iti expui liber punctul de vedere pt ca te taxeaza la note :x ,si la ce scoala faci aici ar trebuii sa ne asteptam la multe ore inutile,in care inveti doar prostii inutile,cand puteai invata ceva util ...parerea mea
Guest

Post by Guest »

fanrapid:pai poti manca la scoala,si nu stiu ce o sa zici cand o sa ajungi la facu si ai si pana la 20.00 sau 22.00 seara(cu pauze normal) .....
Post Reply