Cum v-ar placea sa se desfasoare orele...?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
Axime5

?

Post by Axime5 »

Daca sistemul e prost de ce iau mereu elevii romani aurul la Olimpiadele internationale... Acu' nu stiu daca merita sacrificiul....
marinmeister

Post by marinmeister »

Sistemu nu e prost e prost implementat. Sistemu sa ramana tot asa sa incarcat... cine e bun e bun shi asa si in plus per total romanii sunt cei care au cele mai originale si refolosibile (dak pot sa spun asa) idei. Eu sunt adeptul: Romania uber alles. Doamne ajuta! Si nu luatzi in seama pe vbx ca el e anti Romania! Pliktisitu stie.,..
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

hey meister...daca e asa ca numai romaniii sunt geniali, si ca **%$&^% ungurilor si evreilor, cum de ti-ai pus ca motto un citat dintr-un foreigner evreu? (einstein) parca ziceai ca evreii vor sa ne cucereasca:))
marinmeister

Post by marinmeister »

Bai proasto forumu asta nu are legatura cu ce discutam noi da? Si dak mai aduci vorba de chestii d-astea pe net te pocnesc de nu te vezi. oki? Si da romanii sunt cei mai geniali. Doamne ajuta!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Deci sa nu spui ca m7m_teddy e ungur sau unguroaica. :P
marinmeister

Post by marinmeister »

da, ai ghicit are o parte de ungur
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Post by qndy »

Ce ore? :lol:
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

qndy wrote:Ce ore? :lol:
Aproximativ jumatate din Romania. Partea aia o are :lol: Se v-a extinde :roll:
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

nush....

Post by electric_evelyn »

pai mai am cateva saptamani d scoala deci nu ma pot pronunta....as zice sa fie ceva de genu profesorul sa tina ore interactive, adica sa scapam de clasik 'orele se tin in clasa',restu mai imaginati-va voi...
Winners don't quit, quitters don't win.
Post Reply