Ce parere aveti despre muzica difuzata in pauze in colegiu?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
bananas

Post by bananas »

mda...exista o relatzie interesanta...poate chiar dubioasa intre vyruss si pantera asta roz:} bagatzi fratzilor BLUZURI:}io shtiu...
vyruss

Post by vyruss »

:!: :!: :!: Deci nu e problema mea daca voi nu intelgeti ce scriu... Eu personal nu am spus ca sa nu se mai difuzeze hip-hop in colegiu.. SI AM PRECIZAT ca nu e normal ca sa se asculte melodii NECENZURATE DOAR!!! Nu conteaza ca are o injuratura ca are doua... e colegiu... unde s-ar ajunge daca in boxe ar urla o melodie cu injuraturi... elevii ar injura si ei... poate chiar daca s-ar apuca si profesorii sa vorbeasca cu injuraturi... ce ar ajunge?

TOTUSI E UNITATE DE INVATAMANT!
Ce nu intelegi?...
E parerea mea... si eu ascult acasa... bitza... necenzurat... si altele... dar mi-ar convenii ca la scoala sa ascult muzica cenzurata.

Acum sa ii raspund si la bananas...
Deci mai prietene... intre mine si pantera este o relatie strict profesionala... in caz ca ne cunosti pe amandoi... si cred ca ne cunosti...

:idea: De acum va rog eu sa cititi de la inceput... cei noi... care nu stiu despre ce am vb aici de pe prima pagina... decat sa intelegeti ceva... si sa spuneti ca am eu ceva importiva hi-hop-ului!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

bananas wrote:mda...exista o relatzie interesanta...poate chiar dubioasa intre vyruss si pantera asta roz:} bagatzi fratzilor BLUZURI:}io shtiu...
in ce sens exista o relatzie dubioasa intre mine si vyruss?. intr`un topic am spus asa "I Love You vyruss".Te-a socat cumva? Itzi da ceva de banuit.
vyruss

Post by vyruss »

Muzica e prima voce!
Guest

Mea culpa! Dreptul la replick!

Post by Guest »

vyruss...eu nu am zis k ai ceva cu hip hop-ul dar jti la fel de bine k si mine k indiferent dak se asculta sau nu melodii cenzurate lumea tot injura.
Nici pe mine nu m-ar deranja sa se asculte cenzurate unele piese dar problema e alta...ei in momentul in care iau piesele acestea sunt de obicei necenz pt k asa le cautata majoritatea si asa le upl cei ce le "promoveaza" adik site-urile de muzik free.Eu am inteles ce ai zis da nus dc nu am scris hip hop necenzurat.ma bad!
Chiar crezi k s-ar apuca cineva sa injure profesorii pe fata?Eu unul m-as mira!Cate cazuri de profesori injurati cunosti?eu in 4 ani in liceul ala nu am vazt asa ceva!cel putin nu in generatia mea!
vyruss

Post by vyruss »

ok... Gata. Am clarificat. Sper ca nu te-ai enervat pe mine.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

vyruss wrote:Muzica e prima voce!
....ne aude oare cineva?
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Jos cenzura!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

_fanarapid_ wrote:Jos cenzura!
......ne stim bine drepturile :)
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

_fanarapid_ wrote:Jos cenzura!
bai cum se baga oamenii astia in seama. :twisted: daca nu ai ce scrie, fugi doua ture in jurul monitorului poate te gandesti la ceva, fara sa`i copiezi pe altii, care sa dovedeasca ca ai un IQ peste 2... :twisted: :twisted:
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

pai ...avand in vedere k sunt destule licee in care nu se asculta muzica in pauze ar trebui sa fim multzumitzi k astia " mari" se gandesc si la noi... :D
e greu sa multzumesti cateva sute de elevi deci nu prea are rost sa ne luam de cei care pun muzica...
in general mi-e una imi place muzica din liceu....am si eu o singura sugestie : incercati sa nu mai punezti chiar aceleasi melodii in fiecare zi ! putzina varietate nu ar strica...intzeleg k va plac dar ce-i prea mult strica!!!!
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

L0stS0ul wrote:
_fanarapid_ wrote:Jos cenzura!
bai cum se baga oamenii astia in seama. :twisted: daca nu ai ce scrie, fugi doua ture in jurul monitorului poate te gandesti la ceva, fara sa`i copiezi pe altii, care sa dovedeasca ca ai un IQ peste 2... :twisted: :twisted:
Bine ca ai tu IQ-ul mai mare! felicitari! nu ai primit si diploma?...sau premiu ceva...ca mai rar vezi genii de astea...!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Hmmmm..... se incinge,o sa miroase a ars :twisted: L0stS0ul, nu mai invita toata pasarile in regnul feminin... ar fi pacat, zau, sa adaugam mai mult la ce deja este.... :twisted:

_fanarapid_ Cateodata si tu ma inervezi.In primul rand ma enervezi ca nu intelegi o gluma, si in al doilea rand felul tau flegmatic de a raspunde la unele posturi. Kiss you,ba bye
y0ga

Post by y0ga »

Incepand din 04.05.05 se va mai auzi in boxe:
Bitza - Concluzii
Luminita Anghel feat. Sistem - Let me try
Zale - Depinde de noi
Alizée - Moi... Lolita
ATB - Ecstasy
Gwen Stefani - Rich Girl (feat. Eve)
Jojo feat. Bow Wow - Baby it's you
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

cel putin Rich Girl o aveai de fff mult timp. cea mai superba care chiar ma bine dispune in pauze e ATB-Ecstasy. e cea mai misto!
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
Post Reply