Chat-ul ne schimba?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
pozy

Mesaj de pozy » 20 Feb 2005 11:41

PanteraRoz scrieCOLON..e.ste adevarat ce spui... dar asta in cazul in care esti un lingau de 2 bani
si iarasi iti spun, nu ma iau in gura cu toti prostii!dk tu t krezi smeker e optiunea ta ,dar nu si realitatea!

PanteraRoz

Mesaj de PanteraRoz » 20 Feb 2005 19:55

Nu mai visez frumos,realitatea este rece

smell

Mesaj de smell » 22 Mar 2005 17:37

NU!

PanteraRoz

Mesaj de PanteraRoz » 28 Mar 2005 01:08

smell scrieCOLONNU!
Daca stau bine......imi imaginez ca esti o grasa cu ochelari,idioata care m-ar umplea de sila......iar daca nu e asa da-mi te rog un ASL please!!! si un JPG sa ma conving.

PanteraRoz

Mesaj de PanteraRoz » 01 Noi 2005 22:49

Aloooo!!! GARA!!! Forum-ul asta va schimba? ....

plictisitul

Mesaj de plictisitul » 10 Noi 2005 19:18

da.....chat-ul ne skimba.....ce draq sa skimbe chat-ul ......skutece jegoase la copii reterdatzi.....nu skimba nika.....numa daca ejti asa de maleabil incat sa te lashi skimbat.....

marinmeister

Mesaj de marinmeister » 23 Noi 2005 21:50

Bai da te plictisecsi cam mult! Si ai dreptate chatul te schimba numai dak eshti atat de usor influentabil incat sa crezi tot ce zice unul si altul :lol:

electric_evelyn
MesajeCOLON 52
Membru dinCOLON 16 Mar 2006 11:07
ClasaCOLON Vizitator
LocaţieCOLON Orastie

Yessss

Mesaj de electric_evelyn » 30 Mar 2006 11:24

Da, ne schimba mult. Eu de cand am descoperit chat cred k am devenit mai ganditoare....Dar si mananca o gramada de timp si nu mai am cand sa fac si alte chestii ca :o plimbare prin parc, sa citesc o carte buna
Winners don't quit, quitters don't win.

PanteraRoz

Mesaj de PanteraRoz » 30 Mar 2006 19:54

Hehehe, exista o explicatie: Klick pe START-Settings-Control Panel-Add/Remove Programs-Klick pe mIRC si pe urma Add/Remove, si gata tocmai ai dezinstalat chat-ul, iti lasam noi baietii numerele noastre de telefon si tu ne suni sa facem o plimbare prin parc. Merege asa? :P

bismarck
MesajeCOLON 137
Membru dinCOLON 13 Oct 2005 09:42
ClasaCOLON Vizitator
CONTACTCOLON

Mesaj de bismarck » 30 Mar 2006 20:29

iti lasam noi baietii numerele noastre de telefon si tu ne suni sa facem o plimbare prin parc. Merege asa?
Pantera, incerci marea cu degetul?? :lol:

electric_evelyn - Cam ai dreptate, mirc-ul si mess-ul, daca odata te-au prins nici nu mai scapi, insa de faza:
de cand am descoperit chat cred k am devenit mai ganditoare....
chiar crezi ?nu pot sa-mi dau seama cum, dar daca tu zici, te cred pe cuvant.

PanteraRoz

Mesaj de PanteraRoz » 31 Mar 2006 17:56

bismarck scrieCOLON
iti lasam noi baietii numerele noastre de telefon si tu ne suni sa facem o plimbare prin parc. Merege asa?
Pantera, incerci marea cu degetul?? :lol:
Nu, doar mor de sete inconjurat de apa sarata.

BUTTON_POST_REPLY