Pareri si impresii Balul Bobocilor 2006

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
coracao
MesajeCOLON 214
Membru dinCOLON 19 Mai 2006 22:47
ClasaCOLON Vizitator
LocaţieCOLON Orastie
CONTACTCOLON

Mesaj de coracao » 31 Oct 2006 18:23

Ce sa zic...o super limuzina..."LIVE LA MTV" chiar tu mi-ai zis ca a fost "o greseala de tipar"...si am si citat ca sa nu fiu dat in judecata pt drept de autor...si la balu organizat de mine si colegii mei...te streseaza faptul ca nu o sa faci atomosfera cum a facut Daniell Boss in veci??????

vyruss

Mesaj de vyruss » 04 Noi 2006 00:05

punetzi si voi poze cu concurentzii ca eu nu am fost la bal :)) sa ii vad si eu :p

y0ga

Mesaj de y0ga » 04 Noi 2006 15:31

Ce sa zic... am zis la vrajeala ca e greseala de tipar, a fost chiar intentionat scris. Acum esti multumit?

Cat despre atmosfera care a fost la balul nostru si atmosfera facuta de Daniell Boss... Fiecare face atmosferain felul lui...
In caz ca nu te-ai prins, eu ma refeream la probe si la organizare, nu la after-party.

lore
MesajeCOLON 2
Membru dinCOLON 11 Noi 2006 02:54

Mesaj de lore » 13 Noi 2006 15:58

Ba copii,eu zic sa va bucurati de bal ,de liceu si de tot ce vi se ofera ,sa nu mai bagati de vina,ca oricum in viitor toti o sa amintiti cu placere de toate balurile si cel mai important o sa le regretati!va spun din proprie experienta!asa ca profitati cat mai aveti timp!!!pa

Vampire

Mesaj de Vampire » 15 Noi 2006 11:52

era nevoie de una ca tine lore...intr'adevara nu mai conteaza acum balul....

BUTTON_POST_REPLY